imoplan.pl

Blog tematyczny o ogrodzie, dzieciach i rodzinie.

Dziecko

Ubrania do przedszkola – postaw na wygodną odzież ze Spider-Manem lub innym ulubionym bohaterem

Ubrania do przedszkola – postaw na wygodną odzież ze Spider-Manem lub innym ulubionym bohaterem

Podpowiadamy, na co należy zwrócić uwagę, by odpowiednio przygotować dziecko na pobyt w przedszkolu. Jaki strój będzie praktyczny, a jednocześnie wytrzymały, ładny i zgodny z upodobaniami malucha?

Wygodne i ładne stylizacje do przedszkola ze Spider-Manem lub inną postacią

Komfort to absolutna podstawa, dlatego zawsze ubieraj swoje dziecko tak, by mogło się swobodnie bawić, wspinać na drabinki, biegać i turlać po podłodze bez obaw, że mama będzie zła za dziurę w nowych spodenkach. Pozwól dziecku dobrze się bawić i lepiej nie ubieraj go do przedszkola w drogie stroje. Kupuj w rozsądnych cenach dresy, bluzy, koszulki, swetry, które zapewnią komfort termiczny i będą przy tym świetnie wyglądać. Bardzo dobrze sprawdzają się ubrania z Sinsay. Skompletujesz tu całą garderobę dla swojego dziecka. Jeśli chcesz wygodnie złożyć zamówienie online, odwiedź stronę: https://www.sinsay.com/pl/pl/ albo zainstaluj aplikację. Wybieraj spośród licznych fasonów, kolorów i najmodniejszych wzorów. Poza odzieżą typowo casualową dostaniesz tu także bardziej eleganckie elementy garderoby, które sprawdzą się podczas rodzinnych uroczystości i ważniejszych wyjść. Niezależnie jednak od okazji, pamiętaj zawsze, że swoboda ruchów jest priorytetem. Zwracaj też dużą uwagę na to, by maluch mógł bez pomocy założyć i zdjąć swój strój. Lepiej sprawdzi się sweterek wkładany przez głowę lub z 2 dużymi guzikami, niż zapinany na suwak, jeśli dziecko jest dopiero na etapie nauki samodzielności.

Kwestia kolorystyki powinna być podyktowana gustem, ale nie Twoim, lecz Twojej pociechy. Pozwól mu nosić barwy i motywy, w których czuje się dobrze, które podkreślają jego osobowość i indywidualny charakter. Bardzo dobrze sprawdzają się ubrania z ulubionym motywem bajkowym. Wśród dziewczynek od lat królują wizerunki księżniczek, wśród chłopców zaś superbohaterów. To nieśmiertelne postacie, które regularnie zyskują nowych fanów. Chłopcy w wieku przedszkolnym chętnie noszą koszulki Spider Man lub z innymi bohaterami Marvela. W Sinsay godną uwagi jest także rozpinana lub wkładana przez głowę SpiderMan bluza, która swoim nadrukiem przykuwa uwagę i zachęca rówieśników do rozmowy o niebywałych mocach tej postaci. Dlaczego Spider-Man jest tak popularny? Zanim stał się superbohaterem, był zwykłym, trochę nieśmiałym chłopcem, jakich wielu. Swoją moc postanowił wykorzystać w walce ze złem, narażając własne życie.

Ubranie na cebulkę nie tylko na podwórko

Szykując swoje dziecko do przedszkola, nie wiesz, jaka tam panuje temperatura. Panie nawet w chłodne dni muszą czasem otworzyć okno, przewietrzyć salę. Z drugiej strony miej na uwadze, że nawet zimą Twoje dziecko może być bardzo aktywne podczas zajęć przedszkolnych i nie można dopuszczać do sytuacji, że narazi się na przegrzanie. Idealnie, by dziecko miało na sobie koszulkę z krótkim lub długim rękawem i bluzę bądź sweter, niezależnie od pory roku. Dzięki temu samo będzie mogło regulować odczuwalną temperaturę, zakładając coś, bądź zdejmując. Kilka warstw ubrań sprawdzi się także świetnie podczas zabawy w przedszkolnym ogrodzie oraz na spacerze.

Pamiętaj też, by na bieżąco uzupełniać dziecku ewentualne ubrania na zmianę. Komplet powinien zawsze znajdować się w przedszkolnej szafce lub plecaku, by maluch miał co na siebie włożyć w sytuacji, gdy zdarzy się jakaś wpadka, wyleje na siebie zupę, czy kolega obleje go wodą.

Podsumowując – ubieraj swoje dziecko na cebulkę, wygodnie, praktycznie i tak jak lubi. Niech czerpie co najlepsze z zabawy i korzysta z dzieciństwa.

Udostępnij