imoplan.pl

Blog tematyczny o ogrodzie, dzieciach i rodzinie.

Dziecko

Obóz Kogis: naucz się grać na gitarze!

Obóz Kogis: naucz się grać na gitarze!

Lepiej zawczasu wybrać odpowiedni gitarowy obóz Kogis dla swojego dziecka. Jeśli będziesz z tym czekać do końcówki czerwca itp. to może np. zabraknąć wolnych miejsc. W międzyczasie o wszystkim się dowiesz i wszystko sprawdzisz. Czym cechuje się zatem gitarowy obóz Kogis? W jakich miejscowościach odbywają się takie właśnie kolonie ze strony kogis.pl? Czy warto zapisywać na nie swoje pociechy? Okazuje się, że to okazja nie tylko pod kątem samej nauki. Na pociechy czeka jeszcze wiele innych atrakcji…

Gdzie odbywają się takie obozy?

Aby to sprawdzić, warto wejść np. na kogis.pl. Aktualnie rodzice mogą wysłać swoje pociechy na gitarowy obóz Kogis m.in. do Kazimierza Dolnego. Odbędzie się tam prawdziwy obóz rockowy. Jak Twoja pociecha lubi takie mocniejsze brzmienia, to będzie to „strzał w dziesiątkę”. Oczywiście, dobrze byłoby wspólnie wejść na Kogis i przeczytać opis całego obozu. Jest także inna alternatywa. To Czaplinek. Ta znana miejscowość wypoczynkowa znajduje się nad jeziorem Drawsko. Warto dodać, że możesz przydzielić swoje dziecko do jednej z dwóch grup wiekowych (od 7 do 12 lat i od 12 do 18 lat). Warto dodać, że ośrodek (zagwarantowany przez Kogis) zawiera swoją plażę! Poza tym niedaleko znajduje się Pomerania Fun Park. Co ważne, wycieczka nad morze znajduje się zaś już w cenie.

Czy warto uczyć się grać na tym instrumencie?

Twoja pociecha prosi Cię o taką możliwość? Warto zaznaczyć, że gitarowy obóz Kogis jest coraz popularniejszy. Czasami to rodzice wychodzą z inicjatywą. Wchodzą zatem na kogis.pl, ponieważ chcą, by pociecha miała jakieś inne zainteresowania poza szkołą i np. grami komputerowymi. Nauka gry na tym instrumencie uczy m.in. koncentracji i dokładności. A te cechy przydadzą się potem w szkole, jak i generalnie w czasie całego dorosłego życia. Poza tym gitarowy obóz Kogis to szansa na to, by nauczyć się cierpliwości. Tak samo, jak samodyscypliny. Eksperci zaznaczają, że osoby potrafiące grać na takich instrumentach mają m.in. bardziej wyczulony słuch. Dodatkowo łatwiej jest im przyswajać np. naukę języków obcych itp. Nie da się ukryć, że nauka gry na tym instrumencie pozwala zredukować stres, a także nabrać zdecydowanie większej pewności siebie. Dziecko na pewno nauczy się wielu rzeczy. Wszak na stronie kogis.pl są takie obozy, które są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów.

Szansa na poznanie osób o podobnych zainteresowaniach

Jak jeszcze przebiega gitarowy obóz Kogis? W Kazimierzu Dolnym lub Czaplinku? Najważniejszy motyw to oczywiście nauka gry na gitarze. Ten temat jest zaś szczegółowo opisany na stronie internetowej https://www.kogis.pl/. Warto zaznaczyć, że grupy są relatywnie małe. Dzięki temu instruktorzy mają więcej czasu, by poświęcić go poszczególnym kursantom. Dodatkowo to ułatwia wzajemne integrowanie się ze sobą. To tutaj nie koniec. Na takim obozie organizowanym przez Kogis można poznawać osoby o podobnych zainteresowanie również w czasie wspólnych ognisk, czy na dyskotekach. Oczywiście, wszystko odbywa się pod czujnym okiem opiekunów.

 Materiał zewnętrzny

Udostępnij